El Dokuma Halı Tamiri

Kirli Sepeti el dokuma halı tamiri ve bakımı hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Geçmişten günümüze kadar hala kullanılan ve son yollarda daha değerli olan tarihi halılarımızı bakımı kirli sepeti olarak müşterilerimize sunmaktayız. 

Türk tarihinde yerini almış ve uzun yıllarda günümüze kadar el emeğinin ön planda olduğu bir tarihtir el dokuma halılar. Günümüzde modernleşmenin getirdiği ve teknolojini ilerlemesi ile birlikte makine halıların kullanımı artmıştır. El dokuma halılar gerek az üretimi ve kıymetli olması el dokuma halıların değerini artırmaktadır.

El dokuma halıların  uzun yıllardır kullanımı için tamir ve çekimi yapılmalıdır, Kimisinin saçakları yıpranmıştır, kimisinin düğümlenme olmuştur veya yırtılma gibi birçok sebeplerde dolayı firmamıza gelmekte olan el dokuma halılar, profesyonel ekimiz ile halıların tamir işlemi yapılmaktadır.

İstanbul içi ücretsiz geniş servis ağımızla sizlerin ihtiyaçlarınızı hızlı bir biçimde karşılıyoruz.Halı Tamirihizmeti için tek yapmanız gereken444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma HattınıArayınız.