Kirlisepeti Kartal

Kirlisepeti Kartal

Kartal Halı Yıkama

Profesyonel halı yıkamayı, kalite ve güveni birlikte sunan kartal halı yıkama firmamız halılarınızın özenle yıkamaktadır.

Kartal Hakkında

Kartal,İstanbul’unAnadolu yakasında kalan ve Marmara denizine sahili bulunan insanların yaşam kalitesi ve güven açısından kendilerini iyi hissettikleri güzel ilçelerinden biridir. Batısında Maltepe, doğusunda Pendik, kuzeyinde Sancaktepe ilçelerine sınırı olan kartal Osmanlı ve Bizans zamanında da yerleşim yeri olarak özellik göstermiştir.

Kartal ilçesi eski bir yerleşim yeri olması sebebiyle sınırları içerisinde geçmiş uygarlıklara ve yaşayan devletlere ait farklı eser ve yapılara rastlamak mümkündür.Bizans’tan, Selçukluya, Osmanlı ve Türkiye’ye ait yapılar mevcuttur. Bu kültürel gelişim ve farklılık farklı tarzda kültürlerin doğmasına ve ülkenin farklı taraflarından alınan göçle birlikte kaynaşmaların olmasına sebep olmuştur.

Kartal ilçesinin kültürel yapısının ve yaşam tarzlarının getirdiği ayrıca ev yapılarının da izin vermemesinden dolayı yaşayanları kartal halı yıkama firmalarını aramaya ve bulmaya itmiştir. Halılar güvenilir işinde uzman halı yıkama fabrikaları tarafından yıkanarak teslim edilir.

Fabrikamızda halılarınız ve tüm ürünler havuz sistemiyle ayrı ayrı/ tek tek yıkanmaktadır.

Buna dikkat ediniz!! Sağlığınız bizim için çok önemlidir.

Şampuanlarımız tamamen doğal ve TSE lidir.

Halıları kapalı kurutma odalarında kurutmaktayız.

Bizde halılar cinslerine göre ayrılıp tam otomatik makinalarda temizlenmektedir.

İstanbuldak tek TSE li firmayız.

Dilerseniz misafirimiz olarak fabrikamıza gelip gezebilirsiniz.

UCUZ HALI YIKAYAN FİRMALAR

Ucuz halı yıkama firmaları müşterilerinden topladıkları tüm halıları, havuz dediğimiz teknede hepsini aynı suya bastırıp ve bekletip bu şekilde yıkamaktadırlar.

Bu şekilde yıkanması tüm halılardaki mikropların, toz , kir ve bakterilerin diğer halılara geçmesine sebep olmaktadır.

Ve bu yolla bulaşan sedef hastalığı, egzama gibi özellikle emekleyen bebekleri olan aileler için son derece tehlikelidir.

Bu tür ucuz halı yıkama firmaları halıları açık alanda kurutmaktadırlar.

Dışarının egsoz kokusu, tozu ve kiri kuruma esnasında nemli halıya yapışıp, kirlenmesine sebep olmaktadır.