Kirlisepeti Sarıyer

Kirlisepeti Sarıyer

Sarıyer Halı Yıkama

Kaliteli ve güvenilir Sarıyer halı yıkama hizmetleri bu adreste sizlerle.

Sarıyer Hakkında

İstanbul gerek kültürel anlamda gerekse şehirsel güzellikler anlamında önemli bir yere sahip olmaktadır. Bu nedenledir ki insanlar genel olarak bu muhteşem ili yaşamak için tercih etmekte ve buna istinaden ülkemizin en kalabalık şehri olmaktadır. İstanbul’un ilçeleri de elbette bu kalabalıktan nasibini almış olmakta ve özellikle Sarıyer gibi önemli ilçeleri en faal olan metropol ilçelerinin başında gelmektedir.

Sarıyer, genel olarak gelir düzeyi yüksek ve orta olan insanların yaşadığı ve İstanbul’un sahip olduğu birçok olanağa ev sahipliği yapan ilçelerden birisi olmaktadır. Bu özelliği ile daima sokakları hareketli olmakta, insanları ve araçları bu sokaklarda görmek kaçınılmaz olmaktadır. Durum böyle olunca ne yazık ki hava kirliliği kaçınılmaz olmakta insanlar için gerek dışarıda gerekse ev içerisinde birçok olumsuzluklar sunmaktadır. Bu durum evlerde genellikle en çok kir tutan halılar yüzünden özellikle çocuklar için büyük bir tehdit sunmaktadır. Bu durumda halıların yüzeysel olmaksızın profesyonel bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. İşte bu durumun bu büyük ilçede çözülmesi ve kaliteli bir hizmete dönüşmesi açısından Sarıyer halı yıkama firmaları arasından uygun hizmet sizlere bu doğru adres tarafından sunulmaktadır.

Fabrikamızda halılarınız ve tüm ürünler havuz sistemiyle ayrı ayrı/ tek tek yıkanmaktadır.

Buna dikkat ediniz!! Sağlığınız bizim için çok önemlidir.

Şampuanlarımız tamamen doğal ve TSE lidir.

Halıları kapalı kurutma odalarında kurutmaktayız.

Bizde halılar cinslerine göre ayrılıp tam otomatik makinalarda temizlenmektedir.

İstanbuldak tek TSE li firmayız.

Dilerseniz misafirimiz olarak fabrikamıza gelip gezebilirsiniz.

UCUZ HALI YIKAYAN FİRMALAR

Ucuz halı yıkama firmaları müşterilerinden topladıkları tüm halıları, havuz dediğimiz teknede hepsini aynı suya bastırıp ve bekletip bu şekilde yıkamaktadırlar.

Bu şekilde yıkanması tüm halılardaki mikropların, toz , kir ve bakterilerin diğer halılara geçmesine sebep olmaktadır.

Ve bu yolla bulaşan sedef hastalığı, egzama gibi özellikle emekleyen bebekleri olan aileler için son derece tehlikelidir.

Bu tür ucuz halı yıkama firmaları halıları açık alanda kurutmaktadırlar.

Dışarının egsoz kokusu, tozu ve kiri kuruma esnasında nemli halıya yapışıp, kirlenmesine sebep olmaktadır.