Kirlisepeti Şile

Kirlisepeti Şile

Şile Halı Yıkama

İstanbul’un turizm cenneti ilçesi Şile’deki temizlik işlemlerinizde Şile halı yıkama hizmetimizden faydalanma şansına sahip olabilirsiniz.

Şile Hakkında

Şile, İstanbul’un Karadeniz’e açılan kapılarından biridir. Denizi, turistik beldeleri, tarihi dokusuyla özellikle tatil dönemlerinde insan yoğunluğunun arttığı Şile, yazlık evlerin oldukça fazla bulunduğu bir beldedir. Tatil dönemlerinde Şile yolunun yoğunluğu da Şile’nin bu dönemlerde ne kadar yoğun bir mesai yaptığının göstergesidir. Siz de güzel bir tatil yapmak isterseniz İstanbul’un bu güzel ve sevimli ilçesi tam size göre olabilir. Tatil için gelinen bir yerde de halı yıkama gibi işler çok can sıkıcı olabilmektedir. Dinlenmek istersen tatilinizde çok daha fazla yorulabilirsiniz. Tatilinizde temizlik yaparak yorulmak istemeyen tatilciler için halı yıkama Şile firmamız profesyonel destek sağlayarak tatilcileri bu dertten kurtarmaktadır.

Villa Temizliği

Şile, özellikle İstanbul’da yaşayan insanlar için ilk akla gelen kaçış noktalarından biri olmaktadır. Bu da bölgede birçok yazlık olarak kullanılan evin yapılmasını sağlamıştır. Bu yazlık evler kış boyunca genellikle kapalı kaldığı için yoğun olarak toza maruz kalmaktadır. Bu kadar uzun süre kullanılmayan evlerin temizliğinin de uzman bir temizlik ekibi tarafından gerçekleştirilmelidir. Firmamız dilediğiniz sayıdaki temizlik personeliyle yazlığınızın temizliğini içinize sinecek bir şekilde gerçekleştirmektedir. Verdiğimiz hizmet sayesinde birçok halının bulunduğu bu mekânlar hızlı ve hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Siz de Şile’de bir yazlığa sahipseniz ve temizliği için bir firmaya ihtiyacınız varsa hiç düşünmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Fabrikamızda halılarınız ve tüm ürünler havuz sistemiyle ayrı ayrı/ tek tek yıkanmaktadır.

Buna dikkat ediniz!! Sağlığınız bizim için çok önemlidir.

Şampuanlarımız tamamen doğal ve TSE lidir.

Halıları kapalı kurutma odalarında kurutmaktayız.

Bizde halılar cinslerine göre ayrılıp tam otomatik makinalarda temizlenmektedir.

İstanbuldak tek TSE li firmayız.

Dilerseniz misafirimiz olarak fabrikamıza gelip gezebilirsiniz.

UCUZ HALI YIKAYAN FİRMALAR

Ucuz halı yıkama firmaları müşterilerinden topladıkları tüm halıları, havuz dediğimiz teknede hepsini aynı suya bastırıp ve bekletip bu şekilde yıkamaktadırlar.

Bu şekilde yıkanması tüm halılardaki mikropların, toz , kir ve bakterilerin diğer halılara geçmesine sebep olmaktadır.

Ve bu yolla bulaşan sedef hastalığı, egzama gibi özellikle emekleyen bebekleri olan aileler için son derece tehlikelidir.

Bu tür ucuz halı yıkama firmaları halıları açık alanda kurutmaktadırlar.

Dışarının egsoz kokusu, tozu ve kiri kuruma esnasında nemli halıya yapışıp, kirlenmesine sebep olmaktadır