Kirlisepeti Sultanbeyli

Kirlisepeti Sultanbeyli

Sultanbeyli Halı Yıkama

Evinizdeki detaylı temizlikte Sultanbeyli halı yıkama firmamızdan profesyonel hizmet alarak temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sultanbeyli Hakkında

Sultanbeyli, İstanbul’un nüfusu hızla artan ilçelerinden biridir. Özellikle taşıtların geçiş güzergâhında olması nedeniyle oldukça hızlı bir şekilde gelişen bölgede insan yoğunluğunun hızlı bir şekilde arttığını söyleyebiliriz. İnsan yoğunluğu arttıkça bölgedeki evlerin ve işyerlerinin temizliğe olan ihtiyacı çok daha fazla olmaktadır. Trafik ve insan yoğunluğundan dolayı oluşan kirlilik ve toz yoğunluğu nedeniyle evlerdeki halılar ve diğer eşyalar hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Bu nedenle normal şartlarda daha uzun sürede kirlenen halılar çok daha kısa sürede kirlenmektedir. Bu durum bölge halkının halı yıkama firmalarına olan ihtiyacını arttırmaktadır. Bu nedenle Sultanbeyli halı yıkama firmaları oldukça yoğun bir mesai harcamak durumunda kalmaktadır. Siz de Sultanbeyli bölgesinde yaşıyorsanız sizin de güvenilir bir halı yıkama firması bulmanız kaçınılmaz olacaktır. Ancak her halı yıkama firması işini layıkıyla yapmadığı için firma seçiminde çok dikkatli davranmanız gerekmektedir.

Fabrikamızda halılarınız ve tüm ürünler havuz sistemiyle ayrı ayrı/ tek tek yıkanmaktadır.

Buna dikkat ediniz!! Sağlığınız bizim için çok önemlidir.

Şampuanlarımız tamamen doğal ve TSE lidir.

Halıları kapalı kurutma odalarında kurutmaktayız.

Bizde halılar cinslerine göre ayrılıp tam otomatik makinalarda temizlenmektedir.

İstanbuldak tek TSE li firmayız.

Dilerseniz misafirimiz olarak fabrikamıza gelip gezebilirsiniz.

UCUZ HALI YIKAYAN FİRMALAR

Ucuz halı yıkama firmaları müşterilerinden topladıkları tüm halıları, havuz dediğimiz teknede hepsini aynı suya bastırıp ve bekletip bu şekilde yıkamaktadırlar.

Bu şekilde yıkanması tüm halılardaki mikropların, toz , kir ve bakterilerin diğer halılara geçmesine sebep olmaktadır.

Ve bu yolla bulaşan sedef hastalığı, egzama gibi özellikle emekleyen bebekleri olan aileler için son derece tehlikelidir.

Bu tür ucuz halı yıkama firmaları halıları açık alanda kurutmaktadırlar.

Dışarının egsoz kokusu, tozu ve kiri kuruma esnasında nemli halıya yapışıp, kirlenmesine sebep olmaktadır.