Profesyonel Kuru Temizleme

Kirli Sepeti Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hizmet konusunda sınırlar daha da ileri taşınıyor, temizlik ve giyim kuşam konusundaki kaliteli hizmetler de bu gelişime ayak uyduruyor. Kendi ileri teknolojisini yaptığı yatırımlarla geliştiren firmamız Kirlisepeti, kuru temizleme konusunda da en kaliteli hizmetle beraber iddialı bir çalışma içerisinde. Kıyafetlerinizin değişik sebeplerin ve kirlenmiş olması sizi asla umutsuzluğa sürüklemesin.

Kullandığımız yöntemler, modern teknikler ve uygulamalar, her türlü lekeyi ve kiri çıkarma konusunda firmamıza önemli derecede katkı sağlıyor. Kıyafetlerinizin renklerini koruyan onları tertemiz hale getiren ve ütülü bir şekilde adrese teslim eden işletmemiz, kuru temizleme konusunda adeta kıyafetlerinizin yeniden kazan olmasını sağlıyor.

Kuru Temizleme Fiyatları

Biz kıyafet ürününe ödediğiniz parayı düşündüğünüzde, onu uzun soluklu, sağlam ve kaliteli bir şekilde kullanmak, elbette ki önemli. Evdeki imkânlarla temizlemeye kalktığınız pek çok kıyafetiniz, renklerini kaybediyor veya özelliğini koruyamıyor. Firmamızdan uygun fiyatlarla bu konuda hizmet talep edebilir, hem temizliğin hem de kıyafet konusundaki rahatlığın keyfini sürebilirsiniz.

Her türlü kıyafetinize temizlik konusunda mükemmel yöntemler uyguluyor ve uygun fiyatları ile beraber hizmet olarak size sunuyoruz. Özellikle mevsimine göre, kaban, mont ve ceket kuru temizleme hizmetlerinin yanı sıra, yılın tamamında her türlü ihtiyacınızı karşılayacak çözümler hazırlıyoruz. Bu çözümler içinde kuru temizleme fiyatları, aynı zamanda bütçenizi koruyan bir çözüm olarak dikkat çekiyor.

Kirlisepeti İletişim Avantajları ve Servis Hizmeti

Sadece bir telefonla iletişim kurarak, temizlenmesini istediğiniz kıyafetlerinizin evinizden teslim alınmasını sağlayabilirsiniz. İnanın, temizlik sonrasında memnuniyetiniz garanti olduğu gibi, kıyafetiniz yeni bir görüntüye kavuşacak ve kesinlikle sevdiğiniz kıyafetlerin bu temizliği hak ettiğini siz de göreceksiniz.

En kısa zamanda ve en gelişmiş yöntemlerle temizlediğimiz kıyafetler, adresinize tekrardan güven içerisinde ulaştırılıyor. Uzun ömürlü ve uzun soluklu diye nitelenebilecek kıyafet kullanımları, firmamızın ucuz kuru temizleme katkısıyla şimdi çok daha kolay.

Yorgan, perde ve battaniye gibi oldukça geniş bir hizmet kapasitesiyle, kuru temizleme konusunda her zaman yanınızdayız. Gerektiğinde yatak örtüsü, eşarp ve aklınıza gelecek pek çok çeşit eşyanız, güven içerisinde temizlenip adresinize ulaştırılıyor.


Profesyonel Kuru Temizleme

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Osmanlı saray halıcılığının devamı niteliğindeki Kumkapı halılarının öncü ustalarından Zareh Penyamin'in dokuduğu halılarından biri Yenikapı'daki '4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri'nde sergilendi. Halının değeri, halıcılık ile uğraşan Bülent Çakırhan'a müşterisi yıkamaya getirince ortaya çıktı. Halının 150 bin dolar değerinde olduğunu söyleyen Çakırhan, "Bu halıyı müşterimiz gönderdi. Halı geldiğinde 2 taneydi. Ben gördüğümde şok oldum. Çünkü bu halıları genelde müzelerde görebiliriz. Hemen halının sahibini aradım, satın aldım" dedi

daha fazla
Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKirli Sepeti firması en başta halı yıkama hizmeti vermekle birlikte bir çok hizmet sunmaktadır. Evlerinizde değer verdiğiniz halı, perde, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın temizlenmesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama hizmetinden nasıl yararlanırım!Yıkatmak istediğiniz halılarınızı hazırlayarak, 444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma Hattını aramanız.

daha fazla
Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirli sepeti Koltuk Yıkama Hizmetleri Ortalama bir evde en sık kullanılan ev eşyaları içerisinde, koltuklar apayrı bir yer tutuyor. Koltuk döşemesinde kullanılan, kumaş olsun, deri olsun, hem yıpranabiliyor hem de kirlenebiliyor. Yerinde temizlik konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız, kadife, süet ve deri koltukları tertemiz edecek teknolojiye sahip.

daha fazla
Profesyonel Perde Yıkama

Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti Günümüzde evleri şık gösteren unsurlardan biri, hiç şüphe yok ki birbirinden farklı özellikleriyle ve renkleriyle perdeler. Kadife perde, saten veya zebra perde çeşitliliğinin yanı sıra, stor perde ve tül perde çeşitlerinin tamamı, kaliteli bir temizliği sonuna kadar hak ediyor.

daha fazla
Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri Gerek son derece gelişmiş halı tezgâhları gerekse de eski metotlarla, atkı çözgü yöntemiyle üretilen halılar, evin en önemli unsurlarından olmaya devam ediyor. Toplumumuzun ve kültürümüzün önemli bir parçası olan el dokuma halılarının, uzun süreli kullanımı gerçekten sanatsal bir görüntü ortaya koyuyor.

daha fazla
Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas eden eşyalar arasında, yastıklar, yorganlar ve battaniyeler yer alır. Cildinizin temas ettiği ortamların hijyenik olması, tam anlamıyla hijyenik olmasa bile en azından temiz olması gereklidir. Bu gerekliliğin sağlanması için yapılması gereken ise yastık yorgan ve battaniye"lerinizi sık sık yıkamanızdır.

daha fazla

Benzer İçerikler

Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKir

Profesyonel Perde Yıkama

Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti Gü

Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri Gerek son d

Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirli sepeti Koltuk Yıkama Hizmetle

Sosyal Medya