Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Gerek son derece gelişmiş halı tezgâhları gerekse de eski metotlarla, atkı çözgü yöntemiyle üretilen halılar, evin en önemli unsurlarından olmaya devam ediyor. Toplumumuzun ve kültürümüzün önemli bir parçası olan el dokuma halılarının, uzun süreli kullanımı gerçekten sanatsal bir görüntü ortaya koyuyor.

Değişik sebeplerden dolayı deformasyona uğramış olan el halılarınızı başarılı bir şekilde elden geçirip, neredeyse yeni ve kalitesinden asla taviz vermemiş bir hale getiriyoruz. Elemanlarımızın zaman içerisinde halı tamiri konusunda oldukça gelişmiş teknik ve becerisi, gerçekten bu konuda çok büyük önem taşıyor.

Nasıl ki temizlik ve kurutma gibi diğer hizmetlerimizde teknoloji kullanıyoruz. Ucuz halı tamiri noktasında ise başarılı elemanlarımızın deneyim ve tecrübesi, en çok güvendiğimiz hizmetlerimizden biri.

El Dokuma Halıları Tamiri

El emeği göz nuru olarak büyük bir dikkatle dokunmuş olan halılar, aradan geçen yıllara her zaman meydan okumuştur. Elbette ki makine halısı daha pratik bir üretim şekli ortaya koysa da el dokuma halılarının değeri, her zaman için farklı olmuştur. Eğer evinizde kullandığınız el dokuma halısı varsa, bu halıların gerektiğinde tamir ve bakım işlemleri uzmanlar tarafından gerçekleştirilmeli.

Atkı çözgü yöntemleri ile birlikte dokuma teknikleri noktasında önemli bilgi altyapısına sahip olan elemanlarımız, tamirat konusunda da oldukça başarılı iş çıkarıyorlar. Kullanılan yün ve iplik çeşitliliğinin yanı sıra entegre bir tamirat, elbette ki halıların elden geçen görüntüsünü ikinci plana atıyor ve adeta yepyeni bir görüntü ortaya koyuyor.

Oldukça değerli bir miras ve kültürel olarak da sanat yönümüzü ortaya koyan el halıları, gerektiğinde uzmanlar tarafından tamir görmeli ve daha uzun süre evinizde size hizmet etmeli.

El Dokuma Halı Tamiri Fiyatları

Halı fiyatları hakkında bir fikriniz yoksa son dönemdeki fiyatları incelerseniz el dokuma halılarının ne kadar değerli olduğunu siz de göreceksiniz. Eski bir görüntü içerse bile basit bir tamirat ile daha yeni hale gelen halılar, daha uzun sürer evinizde size ve konuklarınıza hizmet etmeye devam edebilir.

Halı tamiri konusunda emeğini esirgemeyen ekiplere sahip olduğumuz gibi, firma olarak her zaman bütçenize uygun çözümler üretme konusunda ısrarcı olduk. Firmamızı verdiğimiz hizmetlerin tercih ettiğiniz andan itibaren, fiyat olarak da sizin için en uygun olanı tercih etmiş olacaksınız.

Uzman ekiplerimizin hızlı ve üzerine çalışmaları sayesinde zorlu gibi görülen halı tamir süreçleri firmamız tarafından başarıyla uygulanıyor ve hizmet olarak ayağınıza geliyor. Halı tamiri fiyatları ise gerçekten çok uygun.


Kirlisepeti Halı Tamiri

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Osmanlı saray halıcılığının devamı niteliğindeki Kumkapı halılarının öncü ustalarından Zareh Penyamin'in dokuduğu halılarından biri Yenikapı'daki '4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri'nde sergilendi. Halının değeri, halıcılık ile uğraşan Bülent Çakırhan'a müşterisi yıkamaya getirince ortaya çıktı. Halının 150 bin dolar değerinde olduğunu söyleyen Çakırhan, "Bu halıyı müşterimiz gönderdi. Halı geldiğinde 2 taneydi. Ben gördüğümde şok oldum. Çünkü bu halıları genelde müzelerde görebiliriz. Hemen halının sahibini aradım, satın aldım" dedi

daha fazla
Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKirli Sepeti firması en başta halı yıkama hizmeti vermekle birlikte bir çok hizmet sunmaktadır. Evlerinizde değer verdiğiniz halı, perde, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın temizlenmesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama hizmetinden nasıl yararlanırım!Yıkatmak istediğiniz halılarınızı hazırlayarak, 444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma Hattını aramanız.

daha fazla
Profesyonel Kuru Temizleme

Profesyonel Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hizmet konusunda sınırlar daha da ileri taşınıyor, temizlik ve giyim kuşam konusundaki kaliteli hizmetler de bu gelişime ayak uyduruyor. Kendi ileri teknolojisini yaptığı yatırımlarla geliştiren firmamız Kirlisepeti, kuru temizleme konusunda da en kaliteli hizmetle beraber iddialı bir çalışma içerisinde. Kıyafetlerinizin değişik sebeplerin ve kirlenmiş olması sizi asla umutsuzluğa sürüklemesin.

daha fazla
Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirli sepeti Koltuk Yıkama Hizmetleri Ortalama bir evde en sık kullanılan ev eşyaları içerisinde, koltuklar apayrı bir yer tutuyor. Koltuk döşemesinde kullanılan, kumaş olsun, deri olsun, hem yıpranabiliyor hem de kirlenebiliyor. Yerinde temizlik konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız, kadife, süet ve deri koltukları tertemiz edecek teknolojiye sahip.

daha fazla
Profesyonel Perde Yıkama

Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti Günümüzde evleri şık gösteren unsurlardan biri, hiç şüphe yok ki birbirinden farklı özellikleriyle ve renkleriyle perdeler. Kadife perde, saten veya zebra perde çeşitliliğinin yanı sıra, stor perde ve tül perde çeşitlerinin tamamı, kaliteli bir temizliği sonuna kadar hak ediyor.

daha fazla
Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas eden eşyalar arasında, yastıklar, yorganlar ve battaniyeler yer alır. Cildinizin temas ettiği ortamların hijyenik olması, tam anlamıyla hijyenik olmasa bile en azından temiz olması gereklidir. Bu gerekliliğin sağlanması için yapılması gereken ise yastık yorgan ve battaniye"lerinizi sık sık yıkamanızdır.

daha fazla

Benzer İçerikler

Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirli sepeti Koltuk Yıkama Hizmetle

Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKir

Profesyonel Perde Yıkama

Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti Gü

Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas

Profesyonel Kuru Temizleme

Profesyonel Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hiz

Sosyal Medya