Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKirli Sepeti firması en başta halı yıkama hizmeti vermekle birlikte bir çok hizmet sunmaktadır. Evlerinizde değer verdiğiniz halı, perde, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın temizlenmesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama hizmetinden nasıl yararlanırım!Yıkatmak istediğiniz halılarınızı hazırlayarak, 444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma Hattını aramanız. Eğer bizden daha önce hizmet almadıysanız müşteri kaydınız açılır ve siparişiniz alınır.• İstanbul'un tüm ilçelerini sunduğumuz ücretsiz servis araçlarımız adresinizden halılarınız alınır ve Kirli Sepeti halı yıkama fabrikamızı getirilir.• Halı yıkama hizmetimiz tamamlandıktan sonra teslimat için hazırlanır ve sizlere ulaştırmak için yola çıkar. • Halılarınızı teslim alarak bu hizmetten yararlanmış olursunuz.Kirli Sepeti olarak hangi halı türlerini yıkamaktayız!Firmamız'da bir çok halı türü yıkanmakta ve yıkama koşulları çoğunda farklılık göstermektedir. Genelde makine halısı yakınmaktayız. Profesyonel çalışanlarımız farklı tür halılarını yıkama konuşlarını göz önünde kaliteli sonuçlar elde etmekteyiz. Halı türlerini öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için halı yıkama sayfasının sol menüsünde halı türlerini vermekteyiz. Merak etiğiniz halının bilgilerini ve yıkanması hakkında bilgi alabilirsiniz.İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz!İstanbul'un tüm ilçelerinde ücretsiz halı yıkama servis araçlarımız ile sizlere daha yakın olmak için çalışıyoruz. Teknolojik alt yapımız ile hızlı ve güvenli sonuçlar vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ile a'dan - z'ye sizlerin yanınızda ve bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizleri 444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma Hattını arayarak hizmet veya yardım isteyebilirsiniz. Halı yıkama servis bölgelerimiz için tıklayınız. Firmamız'da profesyonel halı yıkama makinelerikullanılmaktadır.


Diğer Yazılar

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Osmanlı saray halıcılığının devamı niteliğindeki Kumkapı halılarının öncü ustalarından Zareh Penyamin'in dokuduğu halılarından biri Yenikapı'daki '4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri'nde sergilendi. Halının değeri, halıcılık ile uğraşan Bülent Çakırhan'a müşterisi yıkamaya getirince ortaya çıktı. Halının 150 bin dolar değerinde olduğunu söyleyen Çakırhan, "Bu halıyı müşterimiz gönderdi. Halı geldiğinde 2 taneydi. Ben gördüğümde şok oldum. Çünkü bu halıları genelde müzelerde görebiliriz. Hemen halının sahibini aradım, satın aldım" dedi

daha fazla
Profesyonel Kuru Temizleme

Profesyonel Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hizmet konusunda sınırlar daha da ileri taşınıyor, temizlik ve giyim kuşam konusundaki kaliteli hizmetler de bu gelişime ayak uyduruyor. Kendi ileri teknolojisini yaptığı yatırımlarla geliştiren firmamız Kirlisepeti, kuru temizleme konusunda da en kaliteli hizmetle beraber iddialı bir çalışma içerisinde. Kıyafetlerinizin değişik sebeplerin ve kirlenmiş olması sizi asla umutsuzluğa sürüklemesin.

daha fazla
Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirli sepeti Koltuk Yıkama Hizmetleri Ortalama bir evde en sık kullanılan ev eşyaları içerisinde, koltuklar apayrı bir yer tutuyor. Koltuk döşemesinde kullanılan, kumaş olsun, deri olsun, hem yıpranabiliyor hem de kirlenebiliyor. Yerinde temizlik konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız, kadife, süet ve deri koltukları tertemiz edecek teknolojiye sahip.

daha fazla
Profesyonel Perde Yıkama

Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti Günümüzde evleri şık gösteren unsurlardan biri, hiç şüphe yok ki birbirinden farklı özellikleriyle ve renkleriyle perdeler. Kadife perde, saten veya zebra perde çeşitliliğinin yanı sıra, stor perde ve tül perde çeşitlerinin tamamı, kaliteli bir temizliği sonuna kadar hak ediyor.

daha fazla
Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri Gerek son derece gelişmiş halı tezgâhları gerekse de eski metotlarla, atkı çözgü yöntemiyle üretilen halılar, evin en önemli unsurlarından olmaya devam ediyor. Toplumumuzun ve kültürümüzün önemli bir parçası olan el dokuma halılarının, uzun süreli kullanımı gerçekten sanatsal bir görüntü ortaya koyuyor.

daha fazla
Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas eden eşyalar arasında, yastıklar, yorganlar ve battaniyeler yer alır. Cildinizin temas ettiği ortamların hijyenik olması, tam anlamıyla hijyenik olmasa bile en azından temiz olması gereklidir. Bu gerekliliğin sağlanması için yapılması gereken ise yastık yorgan ve battaniye"lerinizi sık sık yıkamanızdır.

daha fazla

Benzer İçerikler

Profesyonel Perde Yıkama

Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti Gü

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri Gerek son d

Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirli sepeti Koltuk Yıkama Hizmetle

Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas

Profesyonel Kuru Temizleme

Profesyonel Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hiz

Sosyal Medya