Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirlisepeti Koltuk Yıkama Hizmetleri

Ortalama bir evde en sık kullanılan ev eşyaları içerisinde, koltuklar apayrı bir yer tutuyor. Koltuk döşemesinde kullanılan, kumaş olsun, deri olsun, hem yıpranabiliyor hem de kirlenebiliyor. Yerinde temizlik konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız, kadife, süet ve deri koltukları tertemiz edecek teknolojiye sahip.

Oldukça önemli bir yatırım olarak görülecek koltuk yıkama aracımız sayesinde, sizin başaramayacağınız bir temizlik hizmetini, profesyonel bir şekilde ayağınıza getiriyoruz. Temizleme, kurutma ve baştan sona bütün hizmetleri sıralı bir şekilde yerine getirip, en kısa sürede eşyalarınızı pırıl pırıl olarak size teslim etmekteyiz. Koltuk takımlarının tamamını ve her türlü unsurlarını, en kaliteli makineleri kullanarak tertemiz hale getiriyoruz.

Yerinde Temizlik Kaliteli Hizmet

Koltuk takımlarınız veya salonlarımızda bulunan oturma gruplarının taşınması oldukça zor ve meşakkatli bir iş olabilir. Eğer kendi imkânlarınızla bu unsurları temizlemeye kalkarsanız, leke izleri tamamen ortadan kalkmadığı gibi, özellikle koltukların kumaşını zedeleme ihtimalinizin de yüksek olduğunu unutmayın.

Bu konuda son derece hassas ve gelişmiş teknolojiyi kullanmaktan geri kalmayan firmamız, üst düzey teknolojisini kaliteli hizmetler ile bir araya getirmiş durumda. Böylelikle yerinde temizlik ve kullandığımız teknoloji ile birlikte, oturma odalarınızda ve salonlarınızda koltuklarınıza muazzam bir temizlik hizmeti sanabiliyoruz. Verdiğimiz ucuz koltuk yıkama hizmeti, bütçenize de katkı sağlıyor.

Koltuk Temizliği Fiyatları

Halılar, perdeler, hatta evin duvarı, zemini ve tavanı her zaman temiz olmalı. İnsanların sağlıklı ve temiz mekânlarda yaşaması gerçekten önemli bir gereklilik. En fazla vakit geçirdiğiniz eşyalardan biri olan koltuklarınız ise kaliteli bir temizliği her zaman hak ediyor.

Firma olarak bütçenize uygun çözüm oluşturma noktasında bugüne kadar her zaman başarılı olduk. Son derece uygun ve cazip olarak nitelenebilecek fiyatlarla verdiğimiz hizmetler, eşyalarınızı koruduğu gibi kaliteli hizmet konusunda da gerçekten gözle görülür bir farkı ortaya koyuyor.

Hem koltuklarınızın yıpranmadığını görmek hem de uygun koltuk yıkama fiyatları ile hizmet almak, sizin de doğru tercihiniz olacak. Gerek deneyimli kadromuz gerekse de teknolojik ve kaliteli cihazlarımız sayesinde, koltuk yıkama ve temizleme konusunda son derece kaliteli hizmet sunmaya devam ediyoruz. Uygun fiyat politikamız ise koltukları da kapsadığı gibi kesinlikle memnuniyetinizi bu şekilde daha kolay kazanmamıza yardımcı oluyor.


Profesyonel Koltuk Yıkama

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Osmanlı saray halıcılığının devamı niteliğindeki Kumkapı halılarının öncü ustalarından Zareh Penyamin'in dokuduğu halılarından biri Yenikapı'daki '4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri'nde sergilendi. Halının değeri, halıcılık ile uğraşan Bülent Çakırhan'a müşterisi yıkamaya getirince ortaya çıktı. Halının 150 bin dolar değerinde olduğunu söyleyen Çakırhan, "Bu halıyı müşterimiz gönderdi. Halı geldiğinde 2 taneydi. Ben gördüğümde şok oldum. Çünkü bu halıları genelde müzelerde görebiliriz. Hemen halının sahibini aradım, satın aldım" dedi

daha fazla
Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKirli Sepeti firması en başta halı yıkama hizmeti vermekle birlikte bir çok hizmet sunmaktadır. Evlerinizde değer verdiğiniz halı, perde, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın temizlenmesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama hizmetinden nasıl yararlanırım!Yıkatmak istediğiniz halılarınızı hazırlayarak, 444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma Hattını aramanız.

daha fazla
Profesyonel Kuru Temizleme

Profesyonel Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hizmet konusunda sınırlar daha da ileri taşınıyor, temizlik ve giyim kuşam konusundaki kaliteli hizmetler de bu gelişime ayak uyduruyor. Kendi ileri teknolojisini yaptığı yatırımlarla geliştiren firmamız Kirlisepeti, kuru temizleme konusunda da en kaliteli hizmetle beraber iddialı bir çalışma içerisinde. Kıyafetlerinizin değişik sebeplerin ve kirlenmiş olması sizi asla umutsuzluğa sürüklemesin.

daha fazla
Profesyonel Perde Yıkama

Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti Günümüzde evleri şık gösteren unsurlardan biri, hiç şüphe yok ki birbirinden farklı özellikleriyle ve renkleriyle perdeler. Kadife perde, saten veya zebra perde çeşitliliğinin yanı sıra, stor perde ve tül perde çeşitlerinin tamamı, kaliteli bir temizliği sonuna kadar hak ediyor.

daha fazla
Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri Gerek son derece gelişmiş halı tezgâhları gerekse de eski metotlarla, atkı çözgü yöntemiyle üretilen halılar, evin en önemli unsurlarından olmaya devam ediyor. Toplumumuzun ve kültürümüzün önemli bir parçası olan el dokuma halılarının, uzun süreli kullanımı gerçekten sanatsal bir görüntü ortaya koyuyor.

daha fazla
Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas eden eşyalar arasında, yastıklar, yorganlar ve battaniyeler yer alır. Cildinizin temas ettiği ortamların hijyenik olması, tam anlamıyla hijyenik olmasa bile en azından temiz olması gereklidir. Bu gerekliliğin sağlanması için yapılması gereken ise yastık yorgan ve battaniye"lerinizi sık sık yıkamanızdır.

daha fazla

Benzer İçerikler

Profesyonel Perde Yıkama

Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti Gü

Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri Gerek son d

Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKir

Profesyonel Kuru Temizleme

Profesyonel Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hiz

Sosyal Medya