Profesyonel Perde Yıkama

Kirlisepeti Perde Yıkama Hizmeti

Günümüzde evleri şık gösteren unsurlardan biri, hiç şüphe yok ki birbirinden farklı özellikleriyle ve renkleriyle perdeler. Kadife perde, saten veya zebra perde çeşitliliğinin yanı sıra, stor perde ve tül perde çeşitlerinin tamamı, kaliteli bir temizliği sonuna kadar hak ediyor.

Evinizin tertemiz ve gösterişli olmasında perde yıkama işlemi gerçekten büyük önem taşıyor. Kirlisepeti olarak perde yıkama olduğu kadar, hızlı, kaliteli ve garantili hizmet sunma konusunda da çok iddialıyız.

Servis Hizmetimiz ve Perde Temizliğini Çabuk ve Garantili Bir Şekilde Yerine Getirme

İstanbul'da nerede olursanız olun, bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren perdelerinizin, hem temiz hem de gösterişli olmasını rahatlıkla sağlamış olursunuz. Temizleme konusunda son derece büyük yatırımlarla geliştirdiğimiz, araç, gereç ve makinelerimiz, her türlü unsuru pırıl pırıl yaptığı gibi, adeta yeni bir görüntüye kavuşturuyor.

Mobilyalarınız halınız ve evinizin döşemesinde bir başka etkili unsur olan perdeleriniz, çabuk kirlendiği zaman görüntü kirliliğine sebep olabilmektedir. Firma olarak verdiğimiz hizmet sayesinde, evinizin çok daha iç açıcı ve ferah bir görüntüye kavuşmasını sağlıyoruz. Perde yıkama ve kurutmadaki başarımız sayesinde, adeta yeni alınmış bir perde gibi bize teslim ettiğiniz ürünleri tekrardan teslim alabilirsiniz.

Perde Yıkama Fiyatları

Kuru temizleme hizmetini çok geniş bir hizmet yelpazesi haline getiren firmamız, perdelerin kısa zamanda ve tertemiz olmasına önemli derecede katkı sağlıyor. Gerek tül perde gerekse de stor ve zebra perde gibi yeni ve nitelikli unsurların, firmamız tarafından başarıyla tertemiz hale geldiğini söyleyebiliriz. Burada hizmetin önemli bir karşılığı size sunduğumuz uygun perde yıkama fiyatları ile daha net ortaya konmaktadır.

Evinizde, elde yıkamaya kalktığınızda kısıtlı imkânlarınız ve ev tipi çamaşır makineleriniz, size gerçekten kısıtlı bir temizlik imkânı sağlıyor. Bu arada pek çok insanın, perdesini tekrar kullanamaz hale geldiğini de ne yazık ki görüyoruz.

Kaliteli hizmet ve uygun fiyat prensipleri ile çıktığımız bu yolda, bizden hizmet talep eden müşterilerimizin ucuz perde yıkama işlemini tamamlayıp, perdelerini tekrar adresine teslim ediyoruz.

Güçlü bir iletişim ağına sahip olan firmamız, servis konusunda da çok başarılı ve hızlı hizmetler konusunda bu sistemlerine güveniyor. Bütçenize uyumlu halde evinizi pırıl yapacak çözümler içerisinde, perde temizliği çok önemli bir yer tutuyor. Firma olarak biz bu konuda kendimize güveniyoruz. Bugüne kadar yerine getirmiş olduğumuz başarılı hizmetlerimiz, firmamızın övgüyü hak ettiğini gösteriyor.


Profesyonel Perde Yıkama

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Müşterisinin yıkamaya getirdiği halı servet değerinde çıktı

Osmanlı saray halıcılığının devamı niteliğindeki Kumkapı halılarının öncü ustalarından Zareh Penyamin'in dokuduğu halılarından biri Yenikapı'daki '4. Geleneksel Malatya Tanıtım Günleri'nde sergilendi. Halının değeri, halıcılık ile uğraşan Bülent Çakırhan'a müşterisi yıkamaya getirince ortaya çıktı. Halının 150 bin dolar değerinde olduğunu söyleyen Çakırhan, "Bu halıyı müşterimiz gönderdi. Halı geldiğinde 2 taneydi. Ben gördüğümde şok oldum. Çünkü bu halıları genelde müzelerde görebiliriz. Hemen halının sahibini aradım, satın aldım" dedi

daha fazla
Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKirli Sepeti firması en başta halı yıkama hizmeti vermekle birlikte bir çok hizmet sunmaktadır. Evlerinizde değer verdiğiniz halı, perde, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın temizlenmesinde sizlere hizmet vermekteyiz. Halı Yıkama hizmetinden nasıl yararlanırım!Yıkatmak istediğiniz halılarınızı hazırlayarak, 444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma Hattını aramanız.

daha fazla
Profesyonel Kuru Temizleme

Profesyonel Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hizmet konusunda sınırlar daha da ileri taşınıyor, temizlik ve giyim kuşam konusundaki kaliteli hizmetler de bu gelişime ayak uyduruyor. Kendi ileri teknolojisini yaptığı yatırımlarla geliştiren firmamız Kirlisepeti, kuru temizleme konusunda da en kaliteli hizmetle beraber iddialı bir çalışma içerisinde. Kıyafetlerinizin değişik sebeplerin ve kirlenmiş olması sizi asla umutsuzluğa sürüklemesin.

daha fazla
Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirli sepeti Koltuk Yıkama Hizmetleri Ortalama bir evde en sık kullanılan ev eşyaları içerisinde, koltuklar apayrı bir yer tutuyor. Koltuk döşemesinde kullanılan, kumaş olsun, deri olsun, hem yıpranabiliyor hem de kirlenebiliyor. Yerinde temizlik konusunda profesyonel hizmet sunan firmamız, kadife, süet ve deri koltukları tertemiz edecek teknolojiye sahip.

daha fazla
Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri Gerek son derece gelişmiş halı tezgâhları gerekse de eski metotlarla, atkı çözgü yöntemiyle üretilen halılar, evin en önemli unsurlarından olmaya devam ediyor. Toplumumuzun ve kültürümüzün önemli bir parçası olan el dokuma halılarının, uzun süreli kullanımı gerçekten sanatsal bir görüntü ortaya koyuyor.

daha fazla
Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas eden eşyalar arasında, yastıklar, yorganlar ve battaniyeler yer alır. Cildinizin temas ettiği ortamların hijyenik olması, tam anlamıyla hijyenik olmasa bile en azından temiz olması gereklidir. Bu gerekliliğin sağlanması için yapılması gereken ise yastık yorgan ve battaniye"lerinizi sık sık yıkamanızdır.

daha fazla

Benzer İçerikler

Profesyonel Yorgan Yıkama

Profesyonel Yorgan Yıkama

Evinizde cildinizle en fazla temas

Profesyonel Halı Yıkama

Profesyonel Halı Yıkama

Kirli Sepeti Halı Yıkama HizmetiKir

Profesyonel Kuru Temizleme

Profesyonel Kuru Temizleme

Nasıl ki teknoloji gelişiyor ve hiz

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri

Kirlisepeti Halı Tamiri Gerek son d

Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel Koltuk Yıkama

Kirli sepeti Koltuk Yıkama Hizmetle

Sosyal Medya