Kirli Sepeti Halı Yıkama Hizmeti

Kirli Sepeti Halı Yıkama Hizmeti

Kirli Sepeti firması en başta halı yıkama hizmeti vermekle  birlikte bir çok hizmet sunmaktadır. Evlerinizde değer  verdiğiniz halı, perde, koltuk, yorgan gibi eşyalarınızın  temizlenmesinde sizlere hizmet vermekteyiz. 

Halı Yıkama hizmetinden nasıl yararlanırım!

Yıkatmak istediğiniz halılarınızı hazırlayarak, 444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma Hattını aramanız. Eğer bizden daha önce hizmet almadıysanız müşteri kaydınız açılır ve siparişiniz alınır.

• İstanbul'un tüm ilçelerini sunduğumuz ücretsiz servis araçlarımız adresinizden halılarınız alınır ve Kirli Sepeti halı yıkama fabrikamızı getirilir.

• Halı yıkama hizmetimiz tamamlandıktan sonra teslimat için hazırlanır ve sizlere ulaştırmak için yola çıkar. • Halılarınızı teslim alarak bu hizmetten yararlanmış olursunuz.

Kirli Sepeti olarak hangi halı türlerini yıkamaktayız!

Firmamız'da bir çok halı türü yıkanmakta ve yıkama koşulları çoğunda farklılık göstermektedir. Genelde makine halısı yakınmaktayız. Profesyonel çalışanlarımız farklı tür halılarını yıkama konuşlarını göz önünde kaliteli sonuçlar elde etmekteyiz. Halı türlerini öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için halı yıkama sayfasının sol menüsünde halı türlerini vermekteyiz. Merak etiğiniz halının bilgilerini ve yıkanması hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstanbul'un tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz!

İstanbul'un tüm ilçelerinde ücretsiz halı yıkama servis araçlarımız ile sizlere daha yakın olmak için çalışıyoruz. Teknolojik alt yapımız ile hızlı ve güvenli sonuçlar vermekteyiz. Profesyonel kadromuz ile a'dan - z'ye sizlerin yanınızda ve bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizleri 444 5 964 Kirli Sepeti Sipariş ve Danışma Hattını arayarak hizmet veya yardım isteyebilirsiniz. Halı yıkama servis bölgelerimiz için tıklayınız. Firmamız'da profesyonel halı yıkama makinelerikullanılmaktadır.

İran Halısı Yıkama

İran Halısı Yıkama

Bugün ev temizliğinde en önemli unsur halı temizli

daha fazla
Kilim Yıkama

Kilim Yıkama

Son dönemde ev dekorasyonunda en çok tercih edilen

daha fazla
Step Halı Yıkama

Step Halı Yıkama

Evde temizlik halılarda başlar. Tam anlamıyla hijy

daha fazla
Yün Halı Yıkama

Yün Halı Yıkama

Yaşam alanlarında en çok kullanılan halı türü, yün

daha fazla
Shaggy Halı Yıkama

Shaggy Halı Yıkama

Görsellik evlerimizin dekorasyonunda da en çok dik

daha fazla
Makine Halısı Yıkama Hizmeti

Makine Halısı Yıkama Hizmeti

Bir evi ev yapan nedir desek, ilk akıllara gelen ş

daha fazla